Nabídka práce > Manipulant ve skladu a výrobě - Jednosměnný provoz 8 hod.

Manipulant ve skladu a výrobě - Jednosměnný provoz 8 hod.

Náplň práce

Obsluha vysokozdvižného vozíku = zajištění kompletní nakládky a vykládky zboží, manipulace s materiálem napříč celou výrobou (návoz materiálu k jednotlivým pracovištím, manipulace s rozpracovanou výrobou mezi pracovišti, odvoz hotových výrobků)
- zaskladnění a vyskladnění výrobků, materiálu a vstupních dílů
- balení finálních výrobků pro expedici
- odpovědnost za stav balícího materiálu (palety, ohrádky, kartonáž, …)
- demontáž výrobků určených pro lakování

Požadavky

SOU
Praxe v logistice či skladování - velkou výhodou
Praxe v obsluze vysokozdvižného vozíku - velkou výhodou
Spolehlivost, odpovědnost, samostatnost, preciznost
ŘP sk. B - podmínkou

Nabízíme

Zázemí velmi stabilní společnosti
Příjemný pracovní kolektiv
Nástup ihned nebo dohodou
Odpovídající finanční ohodnocení éd 18.000 ,- dle praxe a zkušeností
Práce v jednosměnném provozu 8 hod.
Místo výkonu práce ve Slaném

Informace o pozici

  • H.P.ROYAL s. r. o.
  • Středočeský kraj
  • Obor: Logistika a doprava, Strojírenství, Výroba, průmysl a energetika,
  • Požadované vzdělání: Bez maturity
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Místo pracoviště: Slaný