Nabídka práce > Superkurýr/ka

Superkurýr/ka

Náplň práce

Proč se stát superkurýrem/superkurýrkou v Rohlíku?

  • Protože nezažiješ nikdy nudu. Někdy se naopak staneš součástí neuvěřitelných příběhů.

  • Protože budeš moct dělat každý den dobré skutky. Karma i výplata ti to vrátí.

  • Protože je jen na tobě, kolik si budeš chtít vydělat. Žádný tabulkový plat tě neomezí.

Co ti můžeme nabídnout?

  • Časově flexibilní práci.

  • Nadstandardní finanční ohodnocení.

  • Bezva partu lidí.

  • Flexibilní úvazek - můžeš jezdit naplno nebo třeba jen 10 dní v měsíci.

Co tě čeká, když se staneš superkurýrem/superkurýrkou?

  • Spoustu dobrodružných cest ke kouzelným babičkám i dědečkům.

  • Usměvavé maminky, kterým ulehčíš od starostí.

  • Záchranné akce mužů, kteří zapomněli na výroční večeři.

Jaké superschopnosti od tebe očekáváme?

  • Nepotřebujeme od tebe supertituly. Stačí, když jsi držitelem řid. průkazu B.

  • Zvládáš jezdit s klidnou hlavou i v rušném provozu.

  • Narodil ses s orientačním smyslem, nebo jsi alespoň nejlepší kámoš s GPS.

  • Jsi dochvilný a rád se zákazníkem prohodíš i pár slov.

  • Nemusíš mít svaly jako Arnold, ale zvládneš vynést lehké i těžké nákupy až ke dveřím zákazníka.

  • Umíš si plánovat čas a jsi časově flexibilní.

Informace o pozici

  • Agentura STUDENT s.r.o.
  • Hlavní město Praha
  • Plat: 35000
  • Typ pracovního poměru: Brigáda
  • Místo pracoviště: Praha