Nabídka práce > HPP Vedoucí prodejny - 30-35tis/měs - Praha

HPP Vedoucí prodejny - 30-35tis/měs - Praha

Náplň práce

Pro jednoho z největších českých poskytovatelů gastronomických a retailových služeb pro zákazníky na cestách hledáme vhodné kandidáty na pozici - vedoucí prodejny.

Jedná se o práci na hlavní pracovní poměr!

Náplň práce:

• Zodpovědnost za vedení svěřené prodejny.

• Vyhodnocování obchodních výsledků a pravidelné reportování

• Aktivní nábor, výběr a zaškolování nových zaměstnanců

• Vedení a motivování týmu podřízených

• Administrativní práce

Požadavky:

• SŠ vzdělání - výuční list/maturita

• Prokazatelné zkušenosti a výsledky z oblasti obchodu a vedení obchodního týmu

• Vysoká orientace na výsledky, pracovní nasazení a vytrvalost

• Manažerské a organizační schopnosti a dovednosti

• Zkušenosti s náborem a výběrem zaměstnanců

• Praxe v maloobchodu podmínkou

• Praktické zkušenosti s efektivním vedením týmu a dovednost motivovat podřízené

Nabízíme:

• Práci na obchodní pozici na hlavní pracovní poměr se zázemím silné společnosti

• Systematické zapracování a systém vzdělávání a tréninků

• Motivující finanční ohodnocení (pevný plat + pohyblivá složka) 30 až 35 000Kč ( v závislosti na obratové tarifní skupině) = složená s 19 000Kč fix a 11 až 16 000Kč pohyblivá složka( 50% osobní ohodnocení a 50% plnění nastavených hospodářských cílů).

• Stravenky v hodnotě 110Kč (zaměstnanec platí pouze 45%), po zkušební době životní pojištění , penzijní připojištění 1000Kč.

Informace o pozici

  • Agentura STUDENT s.r.o.
  • Hlavní město Praha
  • Plat: 30000
  • Typ pracovního poměru: Brigáda
  • Místo pracoviště: Praha