Nabídka práce > Práce ve skladu s hračkami (130 - 170,-Kč/hod.) - týdenní vyplácení

Práce ve skladu s hračkami (130 - 170,-Kč/hod.) - týdenní vyplácení

Náplň práce

Pro našeho klienta, významný internetový obchod s hračkami a potřebami pro zvířátka, hledáme brigádníky na:

  • pomocné skladové práce

  • balení zásilek k expedici

  • lepení štítků s českými popisky

  • lepení čárkových kódů

NABÍZÍME

  • práci na pondělí - pátek + neděle

  • týdenní vyplácení na účet

  • příjemné pracovní prostředí v nově postaveném skladu

  • místo výkonu práce: Strančice

  • zdarma svoz z Opatova

  • možnost práce i pro studenty, nestudenty i maminky na MD

  • nadstandardní ohodnocení:

  • ŘÍJEN 130,-Kč/h.( v listopadu za ŘÍJEN +20Kč/h. ke každé odpracované hodině)

  • LISTOPAD+PROSINEC 140,-Kč/h.( v lednu za LISTOPAD+PROSINEC +30Kč/h. ke každé odpracované hodině)

  • !podmínka pro vyplacení nadstandardních odměn ke každé hodině je docházka bez absencí, minimálně 4x týdně.!

POŽADAVKY

  • práce vhodná pro muže i ženy, studenty i nestudenty

  • manuální zručnost

  • pečlivost

  • spolehlivost

Informace o pozici

  • Agentura STUDENT s.r.o.
  • Hlavní město Praha
  • Plat: 130-170
  • Typ pracovního poměru: Brigáda
  • Místo pracoviště: Praha