Nabídka práce > Máš obchodního ducha a baví tě komunikace s lidmi? Pojď k nám na ODCHOZÍ LINKU za 21 000 Kč

Máš obchodního ducha a baví tě komunikace s lidmi? Pojď k nám na ODCHOZÍ LINKU za 21 000 Kč

Náplň práce

– práce na odchozí lince call centra v Ostravě (aktivní oslovování našich stávajících zákazníků)

– zacílenost na prodej produktů (elektřina, plyn, RWE mobil, aj.)

– práce v interním systému

Požadavky

– SŠ vzdělání
– PODMÍNKOU – zaměření na prodej
– samostatnost, iniciativa
– výborné komunikační dovednosti
– tah na branku
– ambiciózní povaha, ochota učit se novým věcem, preciznost

Nabízíme

– smlouvu na hlavní pracovní poměr (na 1 rok)
– nástupní mzda 15 000 Kč + 40% variabilní složka 6 000 Kč/měsíc + k tomu ještě provize z prodeje – kolik si vyděláš je jen na tobě!
– stravenka v hodnotě 80 Kč/den
– 5 týdnů dovolené + navíc 3 dny osobního volna
– ranní směny POUZE od pondělí do pátku (8 – 19 hod./ vždy 7,5 hod. směna – nejčastěji 8-16 nebo 9 – 17 hod.)
– možnost zkráceného úvázku (4hodinový, 6hodinový)
– možnost podílet se na rozvoji procesů v Odboru retence klientů a kampaní a produktů firmy
– možnost nadstandardního mzdového ohodnocení, kariérního růstu
– 2 týdenní placené školení vedené kvalitními trenéry
– po 6 měsících možný přechod pod kmenový stav společnosti + s tím související balíček benefitů ve výši 27 000Kč (při přestupu do kmene RWE)

Informace o pozici

  • Manpower
  • Ostrava (Moravskoslezský kraj)
  • Obor: Zákaznický servis,
  • Plat: 21 000
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek