Nabídka práce > Manažer partnerské sítě

Manažer partnerské sítě

Náplň práce

· Rozvoj partnerské sítě

· Budování stávajících obchodních vztahů a navazování kontaktů

· Samostatné vedení obchodních jednání

· Příprava nabídek a smluv

· Komunikace s produktovými manažery

· Odpovědnost za přímý prodej a prodej v rámci partnerské sítě

· Příprava materiálů, organizace a vedení seminářů, workshopů a školení

· Spolupráce při přípravě marketingových aktivit

Požadavky

· Praxe na obchodní pozici (nejlépe v oblasti prodeje SW)

· Analytické myšlení, time management

· Dobré prezentační a vyjednávací schopnosti

· Pracovitost, pečlivost, samostatnost

· Ochota se vzdělávat a osobnostně se rozvíjet

· Pokročilá znalost kancelářského balíka MS Office

· Řidičský průkaz skupiny B – aktivní řidič

Nabízíme

· Zázemí silné, stabilní a nadnárodní společnosti s předním postavením na trhu IT

· 5 týdnů dovolené

· Motivující finanční ohodnocení

· Možnost seberealizace a profesního růstu

· Příležitost k dalšímu odbornému i jazykovému vzdělávání

· Firemní a týmové akce

· Příjemné pracovní prostředí

· Příspěvek na stravování a na sport

Informace o pozici

  • Manpower
  • Hlavní město Praha
  • Obor: Obchod a prodej,
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek