Nabídka práce > Plánovač výroby s AJ

Plánovač výroby s AJ

Náplň práce

S čím vším se v práci setkáte?

- Vaším hlavním úkolem bude plánování výroby - měsíční, týdenní, denní.

- Povedete tým plánovačů, budete dohlížet nad dodržováním výrobního plánu.

- Budete v kontaktu jako s dodavateli, tak i zákazníky. Řešení zákaznických reklamací.

- Budete v denním kontaktu s výrobou a logistikou.

- Řízení, kontrola, rotace ve skladech.

- Podílení se na neustálém zlepšování služeb se zaměřením na snižování nákladů a zvyšování efektivity.

Požadavky

Co požadujeme od Vás?

- Výbornou znalost angličtiny.

- Předešlé zkušenosti v plánování

- Schopnost vyjednávání, vedení lidí, flexibilitu.

Nabízíme

Čeho se Vám v práci dostane?

- Budete mít možnost osobního ale i odborného růstu: různé profesní školení, jazykové kurzy

- Své kolegy blíže poznáte na zaměstnaneckých akcích

- Samozřejmostí pro Vás budou benefity v podobě stravenek či flexipasov.

Informace o pozici

  • Manpower
  • Olomouc (Olomoucký kraj)
  • Obor: Výroba, průmysl a energetika,
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek