Nabídka práce > Údržbář senior/specialista

Údržbář senior/specialista

Náplň práce

Hledáme pracovníky, kteří nám pomůžou:

- Zajistit údržbu a opravu výrobních linek, strojů, zařízení a budov
- vedení a kontrola práce podřízených pracovníků - organizace práce a procesů ve svěřeném úseku
- dodržování pravidla bezpečnosti práce a požární ochrany, nosí předepsané osobní ochranné pracovní pomůcky
- úklid pracoviště, udržení pořádku a čistoty v celém areálu společnosti

Nástup IHNED
Pracoviště: Ostrava

Požadavky

- Sš vzdělání - min. s výučním listem
- absolvování školení obsluhy tlakových nádob a obsluhy plynových zařízení
- jeřábnické oprávnění
- oprávnění na VZV
- platný svářečský průkaz

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Ostrava (Moravskoslezský kraj)
  • Obor: Strojírenství, Technické profese,
  • Plat: Od 26500 CZK do 33500 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: - výkonnostní bonus 0 - 4 000 Kč - stravenky v hodnotě 100 Kč - dojezdový příspěvek / firemní autobus - docházkový bonus 1 000 Kč
  • Místo pracoviště: Ostrava