Nabídka práce > TECHNIK ÚDRŽBY/SPRÁVY BUDOV - start up, automotive

TECHNIK ÚDRŽBY/SPRÁVY BUDOV - start up, automotive

Náplň práce

Láká Vás působení v nově vznikajícím závodu? Máte zkušenosti s působením na obdobné pozici v automotive a angličtina Vám nečiní problémy? Pak neváhejte a přihlaste se na aktuálně obsazovanou pozici: TECHNIK ÚDRŽBY/SPRÁVY BUDOV.

NÁPLŇ PRÁCE:
* spolupráce s dodavatelskými firmami
* správa energií
* plánování údržby technických zařízení
* správa rozvodů plynu

Požadavky

* SŠ/VŠ technického/strojního zaměření
* anglický jazyk na úrovni min. B2 (denní využití)
* praxe na obdobné pozici v automotive podmínkou
* technický background

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Ostrava (Moravskoslezský kraj)
  • Obor: Výroba, průmysl a energetika,
  • Plat: Od 0 CZK do 40000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: * 25 dnů dovolené * bonusy * příspěvek na dopravu a další bonusy jsou připravovány
  • Místo pracoviště: Ostrava