Nabídka práce > DevOps 50-80 000 Kč

DevOps 50-80 000 Kč

Náplň práce

POZOR!!!Mezinárodní IT společnost se zajímavými projekty v oblasti logistiky hledá IT nadšence na pozici DEVOPS!!!!Chtěl by ses stát součástí malého mezinárodního týmu v Ostravě? Chtěl bys pracovat pro společnost, kde půjde Tvá práce vidět a jejímiž zákazniky jsou zajímavé mezinárodní společnosti? Neváhej a ozvi se ještě dnes!!!!!

Náplň práce:
* aktualizace použitých nástrojů a hlídání jejich aktuálnosti
* podporování kolegů při řešení problémů daného softwaru
* příprava serverů a nástrojů pro podporu vývojářů
* příprava a udržování automatizovaného nasazení software
* ověřování konfigurace pro stabilitu
* testování nových nástrojů a navrhování jejich nasazení

Požadavky

* Linux (úroveň administrátora - RHEL, CentOS, Ubuntu)
* Corosync, HAProxy (nebo alternativy), Pacemaker, DRBD
* MySQL/MariaDB, Casandra (cluster)
* Jenkins, GitLab
* Zookeeper, Kafka, Solr

Výhodou:
* Docker, Kubernetes, atd.
* nasazoval jsi aplikaci do clusteru
* Ansible, Chef, Puppet, atd.

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Ostrava (Moravskoslezský kraj)
  • Obor: Informační technologie,
  • Plat: Od 50000 CZK do 80000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: * 30 dnů dovolené * Home Office - příležitostně po domluvě * flexibilní pracovní doba * mimořádné prémie za dokončené projekty * možnost cestovat (Západní Evropa)
  • Místo pracoviště: Ostrava