Nabídka práce > Konstruktér 3D - Jihlava

Konstruktér 3D - Jihlava

Náplň práce

Právě hledáme nového konstruktéry pro strojírenskou výrobní společnost v Jihlavě!
Máte ideálně VŠ nebo alespoň SŠ v oboru strojírenství či elektro?
Nebo jste již zkušený konstruktér v 3D modelování?

Pracovní náplň:

- konstrukce v CAD 3D (hl. přístrojů)
- zkoušky nových vzorků a prototypů
- spolupráce s kolegy na nových i stávajících projektech
- tvorba technické a výkresové dokumentace

Nástup možný ihned!

Požadavky

- VŠ vzdělání ve strojírenství nebo elektro - popř.. SŠ vzdělání pro konstruktéra s letitou praxí
- AJ výhodou
- znalost 3D ( ideálně Catia) a praktického modelování

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Jihlava (kraj Vysočina)
  • Obor: Výroba, průmysl a energetika,
  • Plat: Od 35000 CZK do 40000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: - 5 týdnů dovolené - závodní stravování - pracovní doba 37,5 hod./týdně - sick days - příspěvek na penzijní připojištění - v případě přesčasů možnost vybrat napracovanou dobu osobním volnem
  • Místo pracoviště: Jihlava