Nabídka práce > Zásahová jednotka OC Letňany - až 120,- Kč/h.

Zásahová jednotka OC Letňany - až 120,- Kč/h.

Náplň práce

Náplň práce:
• Ochrana a ostraha majetku klienta
• Komunikace s návštěvníkem – poskytování potřebných informací
• Pochůzková činnost v rámci střeženého objektu
• Kontrola čistoty a vybavení objektu
• Výjezdy - v okolí objektu
• Po zapracování možnost výkonu práce na segway

Požadavky

Požadavky:
• Chuť pracovat
• Trestní bezúhonnost

Nabízíme

Nabízíme:
• 18.000 - 24.000,- Kč měsíčně
• Pracovní poměr na dobu neurčitou a zázemí stabilní společnosti
• Kompletní uniformu a příspěvek na obuv
• Náborový příspěvek po odpracování 3 měsíců
• Možnost navštěvovat bazén, fitness, závodní stravování, měsíční bonusy

Další informace

Kontakt:
Pokud Vás naše nabídka zaujala, zašlete svůj životopis přes odpovědní formulář, nebo volejte na bezplatnou linku 800 111 112.

Informace o pozici

  • Mark2 Corporation Czech a.s.
  • Hlavní město Praha
  • Obor: Ostraha a bezpečnost,
  • Typ pracovního poměru: Nezáleží
  • Místo pracoviště: Veselská 663, 19900 Praha - Letňany, Česká republika