Nabídka práce > Marketingový poradce/obchodník

Marketingový poradce/obchodník

Náplň práce

- Prodej internetové reklamy menším a středním firmám – zviditelnění firem.
- Velkou výhodou je to, že dostaneš portfolio klientů, kteří u nás již využívali danou službu a budeš o tyto klienty pečovat, případně s nimi službu obnovovat či rozšiřovat.
- Klientovi plánuješ reklamu na základě jeho potřeb. Je důležité, aby byl vždy spokojený. Reklamu můžeš plánovat napříč celým českým internetem.
- Své portfolio si můžeš rozšiřovat neustále o nové klienty.
- Sleduješ úspěšnost kampaní svých klientů a navrhuješ případné optimalizace.
- Vždy se stáváš pro klienta tím nejlepším partnerem.

Požadavky

- Obchodní talent, pokud ti chybí praxe nevadí…vše tě naučíme, jen musíš chtít.
- Dále je pro nás důležitý zápal a tah na branku.
- Určitě by ses neměl bát telefonu, protože to bude tvůj hlavní pracovní nástroj. Nicméně, jak už si povedeš hovor je zcela na tobě.
- Jestli ti vždycky říkali, že jsi strašně upovídaný, tak u nás to bude výhodou:)
- Na kandidátech velice oceňujeme loajalitu - chceme najít kolegu, který se u nás bude dlouhodobě rozvíjet a bude rád chodit do práce.

Nabízíme

- Přátelský kolektiv a příjemné, moderní pracovní prostředí ve skvělé lokalitě blízko centra.
- Obchod z pohodlí kanceláře – s klienty komunikuješ telefonicky a emailem.
- Fixní plat a velice zajímavý nezastropovaný provizní systém. Během zkušební doby tě podpoříme nejen psychicky, ale také finančně.
- Důkladné vstupní školení a pravidelné zpětné vazby, kde zdokonalíme tvé obchodní dovednosti.
- Možnost kariérního růstu – rozhodně vás nebudeme omezovat.
- Práci ve firmě, která je tak akorát veliká – poskytuje jistotu silného hráče na trhu, ale zároveň pružnost a možnost rychlé domluvy.
- Benefity v podobě Cafeteria systému v hodnotě 24 000 Kč/rok – pobyty, wellness víkendy, vstupenky na kulturní akce, vouchery na večeře, masáže atd.
- Relax zónu a letní terasu, kde si můžeš dát třeba kávu, tu máme také zadáčo:)
- Firemní akce a týmové soutěže, které jsou pro obchodníky velkou motivací a zábavou.

Další informace

Jedinečná příležitost stát se součástí skvělého týmu našich srdcařů v obchodním oddělení :)

Baví tě obchod a marketing? Chceš, aby se tvá práce stala i tvým koníčkem? Tak neváhej a ozvi se nám. Naše firma disponuje širokou databází firem, o které se momentálně nemá, kdo starat.

Jsi fanoušek do aut? Staň se obchodním partnerem pro firmy v segmentu auto/moto.

Zajímá tě oblast realit? I v této oblasti můžeš u nás excelovat a např. nabízet realitkám exporty jejich nemovitostí.

Chybí něco pro dámy? Ale vůbec. Převezmi si portfolio e-shopů a navrhni jim tu nejlepší reklamní kampaň.

Informace o pozici

  • HyperMedia, a.s.
  • Hlavní město Praha
  • Obor: Bankovnictví a finanční služby, Cestovní ruch a ubytování, Marketing, média a reklama, Obchod a prodej, Služby, Zákaznický servis,
  • Požadované vzdělání: S maturitou
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Vhodné pro: absolventy
  • Místo pracoviště: Praha