Nabídka práce > Vedoucí montáží

Vedoucí montáží

Náplň práce

Naším klientem je světově největší servisní organizace a dodavatel automatických dveřních systémů. V současné době hledáme pro tohoto klienta vedoucího montáží pro navázání dlouhodobé spolupráce při realizaci nových projektů pro region Morava.

Pracovní náplň:

• Montáž automatických dveřních systémů (automatických dveří)
• Komunikace na stavbě se zástupci zákazníka
• Zaměřování zakázek

Požadavky:

• SŠ/výuční obor s maturitou elektrotechnického směru (splněna vyhláška 50, paragraf 6 a vyšší)
• Manuální zručnost
• Komunikace se zákazníky, zkušenost s řízením lidí (zadávání práce, kontrola)
• Praxe v oboru výhodou, není podmínkou
• Vlastní automobil, ŘP – aktivní řidič
• Proaktivní přístup k řešení problému a dokončení zakázky
• Flexibilita
• Spolehlivost

Nabízíme:

• Zajímavou a zodpovědnou práci pro úspěšnou mezinárodní společnost
• Odborné školení, možnost dalšího rozvoje
• Velmi dobré finanční ohodnocení
• Jedná se o práci na IČO
• Nástup možný ihned po zaškolení

Informace o pozici

  • JOBSTART s.r.o.
  • Hlavní město Praha
  • Obor: Strojírenství, Technické profese,
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek