Nabídka práce > Koordinátor výroby přípravků

Koordinátor výroby přípravků

Náplň práce

- Vytváření návrhů na technická vylepšení výrobní linky a přípravků
- Koordinace dodržování technologické a pracovní kázně
- Zajištění koordinace činností směřujících k implementaci technických opatření, zejména přípravků pro zvýšení výkonu a produktivity výroby

Požadavky

- SOU/SŠ vzdělání technického zaměření
- orientace ve výrobní a výkresové dokumentaci
- výhodou znalost svařovacích postupů, jejich optimalizace
- AJ nebo NJ výhodou
- Systematičnost, samostatnost, smysl pro týmovou práci, manuální zručnost

Nabízíme

- motivující platové ohodnocení
- zvyšování kvalifikace
- zázemí silného mezinárodního koncernu
- příspěvek na stravování
- možnost příspěvku na ubytování či dopravné dle interní směrnice společnosti
- roční odměny

Další informace

V případě zájmu prosím reagujte na danou pozici a přiložte svůj životopis. Případně volejte na tel. 725 817 242.

Informace o pozici

  • Adecco spol. s.r.o.
  • Plzeň (Plzeňský kraj)
  • Obor: Výroba, průmysl a energetika,
  • Požadované vzdělání: Bez maturity
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek