Nabídka práce > Marketing Trainee

Marketing Trainee

Náplň práce

Pro mezinárodní společnost, vyrábějící a distribuující nealkoholické nápoje, hledáme studenta na pozici Marketing Trainee.

Náplň práce:

  • podpora brand managera při přípravě marketingových kampaní a uvádění novinek

  • řízení agendy spojené s vývojem, schvalováním a řízením obalových změn

  • samostatné vedení komunikačních kampaní se zaměřením se na digitální platformy

  • administrativní podpora, tvorba objednávek a evidence faktur, práce v SAP

NABÍZÍME

  • odměnu 120,- hrubého/hod,

  • zázemí stabilní nadnárodní společnosti,

  • získání cenných pracovních zkušeností.

POŽADAVKY

  • VŠ student obor marketing,

  • možnost docházet 3 celé dny v týdnu  - celkem 24 hodin týdně,

  • komunikační a organizační dovednosti,

  • pokročilá aktivní angličtina.

Informace o pozici

  • Agentura STUDENT s.r.o.
  • Hlavní město Praha
  • Plat: 120
  • Typ pracovního poměru: Brigáda
  • Místo pracoviště: Praha