Nabídka práce > Junior ve start-up projektu pro nadnárodní korporaci

Junior ve start-up projektu pro nadnárodní korporaci

Náplň práce

Pro mezinárodní společnost vyrábějící a distribuující nealkoholické nápoje hledáme brigádníka do start-upového projektu v oblasti HoReCa.

V případě, že tento projekt bude úspěšný, bude následovat komplexnější program junior akademie. Během tohoto programu získáte představu o fungování všech klíčových oddělení společnosti (Sales, Marketing, Finance, Supply chain…).

Náplň práce:

  • mapování trhu (aktivní vyhledávání nových příležitostí, analýza konkurenčních zařízení),

  • akvizice,

  • administrativní podpora obchodního oddělení,

  • vhodné pro studenty VŠ.

Požadujeme:

  • ukončené SŠ,

  • možnost docházet 2 dny v týdnu (Po-Pá)

  • pečlivost, komunikativnost, příjemné vystupování,

  • práce na PC – MS Office.

Nabízíme:

  • spolupráci na 3 měsíce - v případě oboustranné spokojenosti možnost dlouhodobější spolupráce,

  • pracovní doba - 8 hod. denně (8-17),

  • odměnu 130,- hrubého/hod,

  • zázemí stabilní nadnárodní společnosti,

  • získání cenných pracovních zkušeností.

Informace o pozici

  • Agentura STUDENT s.r.o.
  • Hlavní město Praha
  • Plat: 130
  • Typ pracovního poměru: Brigáda
  • Místo pracoviště: Praha 9