Nabídka práce > Asistent/ka produktových manažerů - Praha 1 - 130Kč/h

Asistent/ka produktových manažerů - Praha 1 - 130Kč/h

Náplň práce

Pro našeho klienta, přední světovou farmaceutickou společnost, hledáme vhodného kandidáta/ku na pozici asistent/ka produktových manažerů.

Jedná se o dlouhodobou spolupráci do konce roku 2018!

Náplň práce:

- vyřizování e-mailové korespondence

- příprava podkladů k jednáním a osobním schůzkám

- udržování pracovních kalendářů

- komunikace s potenciálními odběrateli

- reporting v Aj

Požadavky:

- ideálně student/ka nebo absolvent/ka VŠ

- výpis z rejstříku trestů nebo potvrzení o studiu

- anglický jazyk na pokročilé úrovni (B2 min)

- pokročilá znalost práce na PC (MS Office, Outlook, web)

- prokazatelné zkušenosti s administrativou podmínkou

- možnost pracovat 3-4dny v týdnu vždy 8-15h dlouhodobě

- pečlivost, zodpovědnost, samostatnost

- reprezentativní vystupování, hlasový projev bez vady řeči

Nabízíme:

- mzda 130Kč/h hrubého

- výplata jednou týdně

- v případě oboustranné spokojenosti jistá brigáda do konce roku 2018

- dobrá dopravní dostupnost

- praxe v prestižní společnosti

Informace o pozici

  • Agentura STUDENT s.r.o.
  • Hlavní město Praha
  • Plat: 130
  • Typ pracovního poměru: Brigáda
  • Místo pracoviště: Praha 1