Nabídka práce > Operátor výroby s ubytováním ZDARMA + náborový příspěvek 7500 Kč

Operátor výroby s ubytováním ZDARMA + náborový příspěvek 7500 Kč

Náplň práce

Chcete dobrý plat za svou práci,hodil by se Vám náborový příspěvek ve výší 7500,–,spolu s ubytováním a dopravou do práce zdarma? K tomu vše v přátelském prostředí? Staňte se naším dalším spokojeným zaměstnancem!

Náplň práce:
Výroba a kompletace světlometů (vhodné pro muže i ženy), práce na lince

Požadavky

- praxi ve výrobním podniku (nejlépe automotive)
- spolehlivost
- manuální zručnost
- dobrý zrak (brýle nemusí být překážkou)
- výpis ze zdravotní dokumentace
- výpis z rejstříku trestů

Nabízíme

- mzdu 22 000 – 26 000 Kč (13 a 14 plat)
. náborový příspěvek 7 500 Kč
- ubytování zdarma
- 25 dní dovolené
- dotované závodní stravování (noční jídlo zdarma)
- práce v čistém a bezprašném prostředí
- doprava do práce zdarma
- pracovní oblečení zdarma

Další informace

Zjistěte více na bezplatné lince +420 800 99 88 44

Informace o pozici

  • Europersonal@Fabrika a.s.
  • Jihlava (kraj Vysočina)
  • Obor: Manuální a dělnické profese,
  • Požadované vzdělání: Nezáleží
  • Plat: 22000 - 26000 Kč
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Místo pracoviště: Jihlava - Pávov