Nabídka práce > Výroba zdravotnického materiálu - ubytování zdarma, náborový příspěvek 15 tis. Kč

Výroba zdravotnického materiálu - ubytování zdarma, náborový příspěvek 15 tis. Kč

Náplň práce

Chcete dobrý plat za svou práci,hodil by se Vám náborový příspěvek ve výší 15 tis. Kč s ubytováním zdarma? K tomu vše v přátelském prostředí? Staňte se naším dalším spokojeným zaměstnancem!

Hledáme manuálně zručné uchazeče pro práci v čistém a bezprašném prostředí výrobního podniku.Práce u linky s pravidelným střídáním pracovní pozice – každé 2 hodiny. Pracuje se v třísměnném provozu (7,5 hod, po domluvě možné přesčasy – práce na 12 hod).

Požadavky

- zodpovědný přístup k práci
- ochota pracovat ve třísměnném provozu
- ochota učit se novým věcem
- dobrý zdravotní stav

Nabízíme

- mzda 17000 - 20000 Kč
- zdarma ubytování
- zdarma oblečení
- práci na HPP ve stabilní společnosti
- dobrý kolektiv a přátelský přístup
- teambuildingové akce
- vzorky, firemní výrobky za snížené ceny

Další informace

Místo výkonu práce : Brno venkov - Veverská Bítýška

V případě zájmu kontaktujte naší bezplatnou linku +420 800 99 88 44 nebo zašlete svůj životopis na info@e-personal.cz

Informace o pozici

  • Europersonal@Fabrika a.s.
  • Brno (Jihomoravský kraj)
  • Obor: Manuální a dělnické profese,
  • Požadované vzdělání: Nezáleží
  • Plat: 17000 - 20000Kč
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Místo pracoviště: Veverská Bítýška