Nabídka práce > Řidič sk. B - koordinátor lidských zdrojů - UBYTOVÁNÍ ZDARMA - pracoviště OSTRAVA

Řidič sk. B - koordinátor lidských zdrojů - UBYTOVÁNÍ ZDARMA - pracoviště OSTRAVA

Náplň práce

Náplní Vaši práce bude rozvoz zaměstnanců do zaměstnání a svoz ze zaměstnání.
Komunikace se zástupci firem , předávání zaměstnanců na pracovišti.

Požadavky

Platný ŘP sk. B - aktivní řidič
Spolehlivost
Samostatnost
Dobrá orientace v dopravní situaci
Výborné komunikační schopnosti
Odolnost vůči stresovým situacím

Nabízíme

Bezplatné zaškolení odborníky na personalistiku a koordinaci zaměstnanců

Zajímavou plnohodnotnou práci v kolektivu odborníků.

Další informace

Všechny ostatní informace poskytneme osobně , nebo telefonicky na 800 02 30 50

Nástup ihned

Informace o pozici

  • ARCER H&M s.r.o.
  • Ostrava (Moravskoslezský kraj)
  • Obor: Logistika a doprava, Ostatní,
  • Požadované vzdělání: Nezáleží
  • Plat: 18 000,- až 26 000,-
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: dlouhodobá spolupráce
  • Vhodné pro: Aktivní uchazeče o zaměstnání s cílem se vzdělávat v oblasti lidských zdrojů a zaměstnávání
  • Místo pracoviště: Ostrava