Nabídka práce > Výroba autokoberců - doprava zdarma - nástupní bonus - volné víkendy

Výroba autokoberců - doprava zdarma - nástupní bonus - volné víkendy

Náplň práce

Práce při výrobě autokoberců , obsluha strojů , strojové obšívání , ořezávání , kontrola , balení , finální úpravy -klidná nenáročná práce v čistém prostředí , vhodná především pro ženy.
Není nutné mít předchozí zkušenosti s šitím - zajistíme vám dostatečné zaškolení ( plně hrazené).
Nejedná se o práci na lince , ale o samostatnou práci s nenuceným tempem v malém kolektivu.

Požadavky

Manuální zručnost.
Samostatnost .
Schopnost naučit se nové pracovní postupy a obsluhovat stroje.

Nabízíme

Nabízíme řadu benefitů - především náborový příspěvek

ZDARMA dopravu do zaměstnání a zpět - SVOZY JSOU ZAJIŠTĚNY Z FRENŠTÁTU POD RADHOŠTĚM , KOPŘIVNICE , FRÝDKU - MÍSTKU ,OSTRAVY, HAVÍŘOVA a okolí.

Práce na dvě směny - 8 hod / ranní , odpolední , volné víkendy

Mzda 22 500 ,- a více

Další informace

Více informací:
meil: nabor@mezisvymi.cz
BEZPLATNÁ TEL. LINKA 800 02 30 50

Informace o pozici

  • ARCER H&M s.r.o.
  • Ostrava (Moravskoslezský kraj)
  • Obor: Manuální a dělnické profese,
  • Požadované vzdělání: Nezáleží
  • Plat: 22 500 a více
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: doprava zdarma, nástupní bonus
  • Vhodné pro: muže, ženy ,absolventy
  • Místo pracoviště: Rožnov pod Radhoštěm