Nabídka práce > Svářeči - všechny oblasti , včetně TIG svařování - nástupní bonus

Svářeči - všechny oblasti , včetně TIG svařování - nástupní bonus

Náplň práce

Kompletní svařovací práce, včetně sváření TIG.

Směny 8 hod / příplatky dle zákona

Po zkušební době navýšení mzdy

Požadavky

Platné osvědčení k výkonu práce svářeče.
Praxe výhodou.
Pokud máte praxi , případně je nutné prodloužení osvědčení , zajistíme proškolení a absolvování zkoušek.
Spolehlivost a samostatnost .
Schopnost naučit se požadované svařování v dané výrobě.

Nabízíme

Velmi zajímavé ohodnocení.
Zaškolení a další vzdělávání.
Dlouhodobé zaměstnání.
Zajištěnou dotovanou dopravu do zaměstnání a zpět.
Týdenní zálohy.
Nástupní bonus.
Individuální přístup ke každému zaměstnanci.

Další informace

Jedná se o samostatnou práci s odborným zaškolením a podporou zaměstnavatele.
Více informací tel. 605 062 716

Informace o pozici

  • ARCER H&M s.r.o.
  • Ostrava (Moravskoslezský kraj)
  • Obor: Výroba, průmysl a energetika,
  • Požadované vzdělání: Nezáleží
  • Plat: 22 000 ,- až 29 000,-
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: příspěvek na dopravu , nástupní bonus, zvýhodněné stravování
  • Vhodné pro: muže,absolventy
  • Místo pracoviště: Ostrava,Odry