Nabídka práce > Zákaznická péče – kreativita vítána!

Zákaznická péče – kreativita vítána!

Náplň práce

Věříš, že by zákazník měl být na prvním místě? My také. A proto je pro nás oddělení zákaznické péče klíčovým.

Náš skvělý tým pečuje o blaho zákazníků, jako by to byla jejich vlastní rodina. A protože máme zákazníků čím dál více, hledáme další nadšené kolegy.

Jestli tě baví komunikace, hýříš nápady a hledání řešení i na nejzapeklitější situaci je pro tebe zábava, pak u nás budeš jako v ráji.

Pro zákazníky vymýšlíme překvapení, každý den je těšíme něčím novým a i ty budeš moci vykouzlit úsměv na rtech spousty z nich. Proto vítáme kreativní přístup – nápadům se meze nekladou!

A aby dobrých zpráv nebylo málo, tak dodáme, že až budeš mít péči o zákazníky v malíku a budeš se chtít posunout dál do firmy, tvou chuť růst podpoříme. Z řad našich kolegů na zákaznické vyrostly hvězdy do týmů marketingu, financí, obchodu i péče o obchodní partnery.

Co tě u nás bude bavit každý den:

Řešení zákaznických přání po telefonu
Zodpovídání zákaznických dotazů po e-mailu
Vymýšlení různých “wow” akcí pro naše věrné zákazníky (např. překvapení zákazníkovi k narozeninám ve formě dortu zaslaného do práce, lístky zdarma do jeho oblíbeného divadla atd.)
Získávání zpětné vazby od zákazníků

Požadavky

Budeme rádi, když budeš mít:

Příjemné vystupování a komunikativnost
Nadšení pro jednání s lidmi a řešení situací
Chuť stále se učit a rychle se přizpůsobit
Ambici posouvat se dál a rozvíjet se v rámci firmy
Zkušenosti v zákaznické podpoře, s reklamacemi nebo péčí o zákazníky v retailu uvítáme, ale nejsou podmínkou
Perfektní čeština slovem i písmem

Nabízíme

Proč být součástí slevomatího týmu:

Zázemí stabilní společnosti, která se posouvá neustále kupředu a jde s aktuálními trendy
Možnost profesního růstu v rámci firmy
Práce v mladém kolektivu s přátelskou atmosférou s více než 150 lidmi
Žádné callscripty a volnost v řešení situací
Příjemné kanceláře kousek od Náměstí míru
Práce na plný úvazek
Atmosféra svobodné firmy bez tvrdého dozoru
Otevřená firemní kulturu a zaměstnanecké benefity (třeba i kredity na nákup na Slevomatu)
Nástup klidně zítra či dle dohody

Další informace

Že bez téhle práce nemůžeš žít? Paráda!

Pošli nám e-mail s předmětem "Hvězda zákaznické podpory" na prace@slevomat.cz, připojte své CV a pár vět,proč si myslíš, že nám to spolu může klapat.

Těšíme se!

Informace o pozici

  • Slevomat.cz
  • Hlavní město Praha
  • Obor: Zákaznický servis,
  • Požadované vzdělání: S maturitou
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Místo pracoviště: Vinohrady