Nabídka práce > Výrobní dělník MONTÁŽ – pouze jedna směna!

Výrobní dělník MONTÁŽ – pouze jedna směna!

Náplň práce

Baví Vás různorodá práce? Máte zájem o nesériovou práci strojírenského typu?
Pak čtěte dál!

Pro našeho klienta, mezinárodní společnost působící v oblasti strojírenství, se zaměřením na dodávky plechových dílů, práškového lakování a montáže s pracovištěm v Humpolci, hledáme nové kolegy.

Vhodné pro absolventy jiných oborů s ochotou a schopností rychlého zapracování.

Co bude náplní Vaší práce?
- montování výrobních sestav nesériového typu
- manipulace s výrobky
- práce s drobným nářadím a nástroji
- podílení se na výrobních procesech - logistika, balení

Požadavky

- SOU nebo SŠ
- zkušenosti s montáží ve strojírenském oboru vítány
- manuální zručnost
- týmový duch
- čtení výkresové dokumentace výhodou
- průkaz na VZV výhodou

Nabízíme

- nástupní mzdu: 20 000 – 27 000 Kč
- zajímavou práci v mezinárodní společnosti
- jistotu stabilního zaměstnání
- moderní a čisté pracovní prostředí
- práci v jednosměnném provozu
- mimořádné finanční bonusy v průběhu roku
- týden dovolené navíc
- stravenky
- vzdělávací kurzy, jazykové kurzy a firemní akce

Další informace

Zaujala Vás naše nabídka?
Kontaktujte nás ne emailu: lenka.cisarova@randstad.cz, či na telefonním čísle 602 431 603.

Informace o pozici

  • Randstad s.r.o.
  • Jihlava (kraj Vysočina)
  • Obor: Strojírenství,
  • Požadované vzdělání: Bez maturity
  • Plat: 20 000 - 27 000
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: Firemní akce, jazykové kurzy, vzdělávací kurzy, stravenky, 5 týdnů dovolené
  • Místo pracoviště: Humpolec