Nabídka práce > Operátor výroby - Lehká manuální práce

Operátor výroby - Lehká manuální práce

Náplň práce

Co budete dělat:

- montovat výrobky na svěřeném pracovním úseku
- kontrolovat kvalitu výrobků

Požadavky

Co požadujeme:

- chuť pracovat a to i v nepřetržitém provozu / 12-ti hodinové směny, krátký a dlouhý týden - veškeré příplatky za práci o víkendu, o noční jsou samozřejmostí
- manuální zručnost

Nabízíme

Co Vám nabízíme:

- pracovní poměr ihned u našeho klienta, NEJEDNÁ se tedy o agenturní zaměstnávání
- po uplynutí 3 měsíční zkušební doby smlouva na dobu NEURČITOU
- jistý a stabilní zisk, příspěvek na dojíždění (společnost se nachází asi 15 minut od Ústí nad Labem), stravenky, možnost kariérního postupu, penzijní pojištění
- nabízíme Vám čistou výrobu, bezprašné prostředí, lidský přístup, přátelské vztahy na pracovišti, nový tým dobrých kolegů

Informace o pozici

  • Randstad s.r.o.
  • Ústí nad Labem (Ústecký kraj)
  • Obor: Výroba, průmysl a energetika,
  • Požadované vzdělání: Bez maturity
  • Plat: 19000Kč - 21000Kč
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: Příspěvek na penzijní/životní připojištění, příspěvek na dopravu, stravenky/příspěvek na stravování, dovolená 5 týdnů